HAKKIMIZDA

LÜKSÜN ve HUZURUN YENİ ADRESİ

 Farklı ve kendine özgü mimarisini otele girdiğiniz anda hissettiren Mivara Luxury Resort & Spa / Bodrum, misafirlerine lüks ve ihtişamın yanı sıra konfor ve ferahlığı da sunuyor.

 Mİ “Benim” ( Latince )

 VARA “Milattan Önce 353-375 yılları arasında Romalıların Gündoğan’a verdiği isim

 MİVARA ‘’ Benim Gündoğan’ım ‘’

 Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Gündoğan Koyu; boydan boya plajları, pırıl pırıl denizi ve yeşil doğasıyla Bodrum’un vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

 İsmail Çelik Şirketler Grubu ve Harput Holding-Muhammed Etkeser, Mivara Luxury Resort & SPA ve Mivara Premium Villas & Residences ile kalıcı bir Gündoğan deneyimi için yeni projeler yaratmaya devam ediyor.

 2014 yılında faaliyete giren Mivara Luxury Resort & Spa / Bodrum; tekstil, enerji, inşaat, kimya ve catering sektörlerinde faaliyet gösteren Harput Holding ile ana faaliyet alanı inşaat olan İsmail Çelik A.Ş. ortaklığında kurulan İÇ-ME Turizm A.Ş.’nin ilk yatırımları olma özelliğini taşıyor. Proje, denize sıfır konumlanmış 30 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Mivara Luxury Resort & Spa / Bodrum ve yanındaki çok özel 16 adet ultra lüks villadan oluşuyor. Mivara Premium Villas’ı kapsayan koyun karşı yakasındaki 8 bin metrekarelik alanda, 26 daireden oluşan Premium Residences bulunuyor. Turizm sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulan İÇ-ME Turizm A.Ş ayrıca Uludağ’daki Karinna Convention & SPA Hotel ve Çobankaya Köşk Evleri’nin işletmesini alarak turizm yatırımlarında atılım yapmayı sürdürüyor.