DÜĞÜN

DÜĞÜN
 
Her şey hayal ettiğiniz gibi…
 
Hafızalardan silinmeyecek bir düğün için gereken ortam, konum ve olanaklar.
 

 
Herkes hayal ettiği gibi bir düğünle ‘’evet’’ demek ister...

 
 
Hayallerinizi Mivara Luxury Resort & Spa / Bodrum’un görkemli Balo Salonu’nda yaşamanın tam zamanı.
 
 
Hem de Gündoğan’ın mükemmel manzarasıyla…
 
Mükemmeli yaşatmak, hem de sonsuza dek…
İşte biz bunun için varız…
 
Mivara misafirperverliği, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmede siz ve müstakbel eşinizin ilk adımı olsun.
 
 
O özel günü dilediğiniz gibi yaşayın ki, geride Mivara ayrıcalığı ile unutulmayacak anılarınız kalsın. Her yıl dönümünüzde sizleri hatırlayacak olan Mivara Luxury Resort & Spa tüm dünya mutfaklarından alternatif menüleri ile modern ve elit restoranlarında sahip olduğunuz güzellikleri tekrar hatırlatmak adına sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.
 
Sizin misafiriniz, bizim misafirimiz…
 
Düğününüz için şehir dışından gelip otelimizde konaklayacak misafirleriniz mi var ? Siz bu özel gününüzün detayları ile ilgilenirken bırakın davetlilerin oda rezervasyonları ile biz ilgilenelim. Konuklarınız onlara iletebileceğiniz bir web sayfası üzerinden organizasyon ile ilgili tüm detaylara ulaşıp, otelimize rezervasyonlarını kolaylıkla yapabilecekler.
 
Hayallerinizdeki gibi bir gün için mükemmel bir mekan…
 
İster cömert ve büyük bir kutlama , ister aileniz ve dostlarınızla birlikte geçireceğiniz mütevazi bir düğün olsun, bu gecenin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. İhtiyaçlarınıza verdiğimiz önem ve farklı isteklerinizi içeren birçok mönü seçenekleri ile bu özel gününüzün muhteşem anılarla dolu olmasını sağlıyoruz.
 
Yararlanacağınız avantajlar :
 
• Düğün gecesi gelin ve damat için eşsiz dekorasyonu ile ücretsiz Balayı Suiti ve süitinizden saat 18:00 e kadar ayrılma olanağı
• Balayı gecesi suitinize şampanya servisi
• Suitinizde meyve sepeti ve kanepe servisi
• Restoranımızda düğün ertesi açık büfe kahvaltı
• Otelimizin arka bahçesinde ve terasta düğün fotoğrafları çekimi
• Masa örtüleri ve kumaş peçeteler
• Misafirlerinize özel indirimli oda fiyatları
• Düğün organizasyonunuza yardım eden yakınlarınızın günlük kullanımı için ücretsiz oda
• Otelimiz tarafından armağan edilen düğün pastası
• İlk evlilik yıldönümünüzde restoranımızda romantik akşam yemeği
 
Bizimle kutlayın…
 
Düğün gününüz… Hayatınızın en önemli günü… Her şeyin yolunda gitmesini istemeniz çok doğal. Bizim görevimiz ise hayalinizdeki düğünü size yaşatabilmek için en küçük detaya kadar her şeyi düşünmek…
Hayalinizdeki düğün…
Nasıl olmasını isterseniz…
Beklenen o gün geldiğinde…
Biz her şeyi dikkatle ele alacağız…
Unutulmayacak Muhteşem Yemekler
 
 
Şeflerimiz size mükemmel mönüler sunarken aynı zamanda sizin tercihlerinize açık olmaya da söz veriyorlar.
Bizim için önemli olan sizin istediğiniz servisi vermektir. Çok sevdiğiniz herhangi bir yemeği mönünüzde görebileceğinize emin olabilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra mönünüzü tatma imkanı sunulmaktadır.
 
Hayalinizdeki Balayı Suiti
 
Otelimiz size tüm hayatınız boyunca unutamayacağınız bir balayı gecesi için her türlü detayın düşünüldüğü bir balayı suiti sunacaktır.
 
 
Konaklama
 
Evli olarak ilk gecenizi Mivara kalitesiyle yaşayın… Otelimizde evlenen çiftler ücretsiz olarak balayı süitinde konaklamanın ayrıcalığını yaşıyorlar.
 
Mivara farkı…
 
 
Düğüne katılan misafirleriniz için de özel fiyatlar sağlıyoruz. Muhteşem düğün gecenizin anılarını unutmamanız için ilk evlilik yıldönümünüzde sizi restoranımızda akşam yemeğine davet ediyoruz.
 
Küçük misafirlerimizi unutmadık
 
 
 
Düğününüzde çocuklar için özel yemekler sağlıyoruz. Onlar için size sunulan yiyeceklerin daha küçük porsiyonları hazırlanabilir ya da çocuklarınız için yaratılmış özel mönülerden birini seçebilirsiniz. Çocuklar mutlu ise herkes mutludur.
 
Yararlanın…
 
 
 
Modern yapısı ve enerjik duruşuyla Türk Hamamı ve Spa Merkezi, gelenlere huzurun kapılarını aralıyor. Yılın her günü açık olan Mivara Luxury Resort & Spa’da rahatlamanın mevsimi yok. 365 gün açık olan otelimizde sunulan hizmetleri tüm ayrıcalıklarıyla keşfedebilir, özel olmanın tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz.
 
Düğün, Nişan, Etkinlik…
 
 
200 kişi kapasiteli 300 m2 genişliğindeki Balo salonumuzda düğünlerinize ev sahipliği yapabilir ya da yaz aylarında, şık peyzaja sahip açık hava mekanımızda 300 konuk kapasiteli bir kokteyl parti veya resmi bir resepsiyon verebilirsiniz.
Kişisel etkinlikler için her biri en son görsel ve işitsel teknolojik ekipmanlarla donatılmış çok işlevli toplantı salonlarımızdan birini seçebilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun ekibimizin özel desteğini daima hissedeceksiniz.