BARLAR

Amanni Bar

“Amanni” iskele barımız siz değerli misafirlerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için tamamen yenilenmiştir. Yaz sezonunda akşamları canlı müzik eşliğinde keyifli vakit geçirmeniz için idealdir. Yerli alkollü içeceklerin, soft ve sıcak içeceklerin servis edildiği barımızda yepyeni bir konsept ile tasarlanmış oturma alanlarını bulabilirsiniz. Amanni Bar 11.00 – 01.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlamaya hazırdır.

Breeze Bar

Havuz başında bulunan Breeze Bar, gün boyu ve akşam saatlerinde serinletici içecekleri ile hizmet veriyor.

Lobby Bar

İster taze kahve çekirdeklerinin cezbeden aromalarıyla birlikte güne başlayın, isterse sıcak yaz akşamlarında içinizi ferahlatacak en lezzetli kokteyllerle gecenizi taçlandırın, 24 saat boyunca hizmetinizde olan Coffee & Coffee Bar deniz manzarası eşliğinde dostlarınızla sıcacık bir sohbet eşliğinde keyifli vakit geçireceğiniz bir durak noktası.

Le Petit Patisserie

Deniz, güneş ve kum üçlüsü içinde geçen gününüze tatlı bir mola vermek isterseniz Le Petit Patisserie, hem sağlıklı hem lezzetli dondurma seçenekleri hem de taptaze pasta ve kekleriyle gününüzü tatlandırırken vitamin barında güne devam edecek enerjiyi depolamanızı sağlayacak.

Vara Terrace Bar

Vara Restaurant’ın içinde yer alan Vara Terrace Bar, en lezzetli dünya kokteyllerini, yerli - yabancı şarapları ve sınırsız içki çeşitlerini Gündoğan Koyu’nun panoramik manzarası eşliğinde size sunuyor.