BARLAR

Vara Terrace Bar

Vara Restaurant’ın içinde yer alan Vara Terrace Bar, en lezzetli dünya kokteyllerini, yerli - yabancı şarapları ve sınırsız içki çeşitlerini Gündoğan Koyu’nun panoramik manzarası eşliğinde size sunuyor.

Coffee & Coffee Bar

İster taze kahve çekirdeklerinin cezbeden aromalarıyla birlikte güne başlayın, isterse sıcak yaz akşamlarında içinizi ferahlatacak en lezzetli kokteyllerle gecenizi taçlandırın, 24 saat boyunca hizmetinizde olan Coffee & Coffee Bar deniz manzarası eşliğinde dostlarınızla sıcacık bir sohbet eşliğinde keyifli vakit geçireceğiniz bir durak noktası.

Le Petit Patisserie

Deniz, güneş ve kum üçlüsü içinde geçen gününüze tatlı bir mola vermek isterseniz Le Petit Patisserie, hem sağlıklı hem lezzetli dondurma seçenekleri hem de taptaze pasta ve kekleriyle gününüzü tatlandırırken vitamin barında güne devam edecek enerjiyi depolamanızı sağlayacak.

Beach Bar

Deniz kenarında ayaklarınızı uzatıp güneşin sıcaklığını teninizde hissederken içinizi soğutacak taze meyvelerle hazırlanmış buz gibi bir smoothie’ye ne dersiniz? Cevabınız evetse, gündüz bol çeşitli atıştırmalıklar ve içecekler sunan Beach Bar, sınırsız içki çeşitleriyle akşamları da sizi bekliyor.